Ul. Siostry Faustyny 70, 30 – 608 Kraków

II Międzynarodowy Kongres dla Małżeństwa i Rodziny

W dniach 17-19 listopada bieżącego roku w Centrum Jana Pawła II „Nie lękajcie się!” w Krakowie odbędzie się II Międzynarodowy Kongres dla Małżeństwa i Rodziny. To jedno z najważniejszych tegorocznych wydarzeń w naszym kraju poświęconych tematyce małżeństwa i rodziny.

Tegoroczna edycja Kongresu, skupiająca znamienitych prelegentów i moderatorów z kraju i zagranicy, w sposób szczególny poświęcona jest tematyce narzeczeństwa i pierwszemu okresowi po zawarciu sakramentu małżeństwa. Jest to zagadnienie bardzo ważne w kontekście aktualnych wyzwań jakie stoją przed narzeczonymi oraz małżonkami oraz osobami zaangażowanymi w bliższe i bezpośrednie przygotowanie do sakramentu małżeństwa.

W związku z tym pragniemy serdecznie zaprosić do wzięcia udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu. Wszelkie informacje związane z Kongresem, a także formularz rejestracyjny, dostępny jest na stronie internetowej: www.kongresrodzin.pl. Termin rejestracji upływa 6 listopada 2022 r.

Pragniemy poinformować, że uczestnicy Kongresu, którzy wezmą w nim udział stacjonarnie, uzyskają imienne certyfikaty uczestnictwa poświadczające tę aktywność szkoleniową, wystawione przez Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie.

Organizatorem głównym wydarzenia jest:
Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie
Współorganizatorzy:
Archidiecezja Krakowska
Fundacja Towarzyszenia Rodzinie
Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie
Fundacja Veritas Amoris Project
Rycerze Kolumba
Formularz rejestracyjny, dostępny jest na stronie internetowej: www.kongresrodzin.pl.
Termin rejestracji upływa 6 listopada 2022 r.

Szczegółowe informacje na temat Kongresu uzyskać można również telefonicznie: 12 628 81 49 oraz mailowo: kongres@diecezja.pl.

Na skróty
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram