Katechezy przedślubne online

Akademickie katechezy dla narzeczonych - dokończenie kursu

1

Jeśli w lutym lub marcu rozpocząłeś kurs przedmałżeński "Akademickie katechezy dla narzeczonych" (ul. Bernardyńska 3) możesz go teraz dokończyć online korzystając z platformy Zoom.

ZASADY UCZESTNICTWA: 
- Udział w katechezach przedślubnych wymaga rejestracji przez wypełnienie formularza. Rejestracja będzie dostępna tutaj od 13 maja. 
- W kursie tym mogą uczestniczyć tylko osoby, które już rozpoczęły Akademickie Katechezy dla narzeczonych na ul. Bernardyńskiej 3 i przy pierwszym spotkaniu zapłaciły za udział w kursie. Nie przyjmujemy tu osób z innych kursów przedmałżeńskich. Możesz rozpocząć nowy kurs klikając tutaj.
- Spotkania mają formę video-konferencji na platformie Zoom (na spotkanie składa się 45 min konferencji księdza i 45 min spotkania z doradcą życia rodzinnego). 
- Oczywiście nie trzeba uczestniczyć we wszystkich czterech spotkaniach! Uczestniczymy tylko w brakujących spotkaniach do ukończenia kursu.
- Po zakończeniu rejestracji w ciągu 24h na adres mailowy zostaną przesłane instrukcje do logowania na platformie Zoom (https://zoom.us) oraz link do pokoju spotkania na Zoomie, gdzie będzie się odbywać video-konferencja. 
- Katechezy online z możliwością dokończenia kursu odbędą się jednorazowo! 
- Dokończenie kursu nie wiąże się z żadną dodatkową opłatą. 
- Po zakończeniu kursu należy się zgłosić ze swoim świadectwem uczestnictwa w katechezach do Wydziału Rodzin Kurii Metropolitalnej w Krakowie (ul. Franciszkańska 3), aby owe świadectwa zostały podbite.

W razie pytań i wątpliwości proszę pisać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Terminy spotkań: 
Temat 1: 20 V 
Temat 2: 27 V
Temat 3: 3 VI
Temat 4: 10 VI

Spotkania odbywają się w godzinach: 19:30-21:15

Prowadzący: ks. Krzysztof Porosło, Marta i Marek Babik

ZAPISY DO PORADNI ŻYCIA RODZINNEGO ONLINE 

(SPOTKANIE W PORADNI WYŁĄCZNIAE DLA UCZESTNIKÓW KOŃCZĄCYCH KATECHEZY  ) 

SPOTKANIA POPROWADZI MAGDALENA GUZIAK-NOWAK 

spotkania  02,09,16 czerwca godz. 17.00 - 17.45 

spotkania 02,09,16 czerwca godz. 18.00 - 18.45 

spotkania 04,18,25 czerwca godz. 17.00 - 17.45