Ul. Siostry Faustyny 70, 30 – 608 Kraków

7 kwietnia – Dzień otwarty w naszej Fundacji!


Drodzy Pielgrzymi!

Już 7 kwietnia podczas Niedzieli Bożego Miłosierdzia oraz peregrynacji relikwii bł. Rodziny Ulmów w Archidiecezji Krakowskiej będziecie mogli się z nami spotkać! Zapraszamy do naszego stoiska przy Sanktuarium w Łagiewnikach. Chętnie opowiemy o działaniach prowadzonych przez Fundację Towarzyszenia Rodzinie im. prof. Stanisława Grygiela, jak również o ofercie profesjonalnego wsparcia, którym Fundacja chce wspierać rodziny.

Na stoisku będzie funkcjonował nasz sklepik, w którym można zakupić różne książki, różańce i obrazki związane z bł. Rodziną Ulmów. W ofercie naszego sklepiku znajdziecie także inne propozycje książkowe poświęcone m.in. tematyce małżeńskiej, rodzinnej, rozwojowi miłości czy budowaniu skutecznej komunikacji.

Tego dnia zapraszamy również do siedziby Fundacji Towarzyszenia Rodzinie, która znajduje się przy ul. Siostry Faustyny 70, gdzie będzie można posilić się pysznym ciastem, kawą oraz herbatą.
Ponadto od sobotniego popołudnia oraz w niedzielę w jednym z pomieszczeń będzie można zobaczyć wystawę z Instytutu Pamięci Narodowej poświęconą bł. Rodzinie Ulmów.

Serdecznie zapraszamy zarówno do naszego stoiska przy Sanktuarium Bożego Miłosierdzia jak i do siedziby naszej Fundacji. Czekamy na Was!

Na skróty
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram