Ul. Siostry Faustyny 70, 30 – 608 Kraków

Kurs Przedmałżeński “RADOŚĆ i NADZIEJA” – edycja wiosenna

Drodzy Narzeczeni!

Zapraszamy do udziału w szczególnym programie organizowanym przez naszą Fundację: Kurs Przedmałżeński według programu “RADOŚĆ i NADZIEJA”. Jest to rozbudowana i pogłębiona propozycja katechez przedmałżeńskich dla tych, którzy szukają czegoś więcej. Ogromnym walorem tych katechez jest ich warsztatowa forma.

Kurs w przemyślany i bardzo praktyczny sposób porusza problematykę dobrego przygotowania do zawarcia sakramentu małżeństwa. Jego głównym atutem jest bardzo duży udział małżeństw w prowadzaniu warsztatów dla narzeczonych co gwarantuje przystępny i mocno życiowy przekaz omawianych treści.

Program ma pełną akceptację ze strony Archidiecezji Krakowskiej. Merytoryczny szkielet programu opiera się w dużej mierze o studium miłości i małżeństwa bp. Karola Wojtyły zawarte w pozycji “Miłość i odpowiedzialność”.

– Czas trwania katechez to jeden cały weekend (sobota-niedziela) oraz po około miesięcznej przerwie jeszcze jedna sobota. 

– Pomiędzy pierwszym, a drugim weekendem narzeczeni wykonują zadania w warunkach domowych, a także mają czas na odbycie 3 spotkań w Poradni z Doradcą Życia Rodzinnego.

 

Termin najbliższej edycji: weekend 13 – 14.04.2024 oraz sobota 18.05.2024

Zapisy: https://katechezy.ftrodzinie.pl/

Drodzy Narzeczeni! Serdecznie zapraszamy Was do udziału w tym kursie.
Czeka na Was całe życie, więc chcemy pomóc Wam jak najlepiej się do niego przygotować!

Na skróty
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram