Ul. Siostry Faustyny 70, 30 – 608 Kraków

SPOTKANIA W RAMACH BEZPŁATNEJ POMOCY SPECJALISTYCZNEJ dla rodzin i ich członków

Szanowni Państwo!
Z przyjemnością informujemy, że rozpoczynamy zapisy na bezpłatne konsultacje w ramach Projektu:
“Rodzina przede wszystkim. Budowa pozytywnej wizji rodziny, integracja oraz zapewnienie wsparcia w sytuacjach trudnych dla rodzin z terenów miejsko-wiejskich województwa małopolskiego.”

Świadczona pomoc skierowana jest do rodziców dzieci w wieku wczesnoszkolnym (8-9 lat) oraz dzieci nastoletnich (do 15 roku życia), a także dla pozostałych członków potrzebujących wsparcia, w przezwyciężaniu trudności i kryzysów małżeńskich i rodzinnych.

Zapisy przez formularz: https://forms.gle/zKaomjZ8tWr9JKqM6

Projekt jest dofinansowany przez Województwo Małopolskie w ramach działalności na rzecz rodziny, macierzyństwa, rodzicielstwa, upowszechniania i ochrony praw dziecka pn. „Rodzinna Małopolska”

Fundacja Towarzyszenia Rodzinie od kilku lat rozwija specjalistyczne poradnictwo rodzinne na terenie województwa małopolskiego. Poradnie specjalistyczne tworzone były m.in. w ramach wcześniejszych projektów finansowanych ze środków ROPS.
Doświadczenie poprzednich projektów wskazuje, że taka forma pomocy jest bardzo potrzebna, zwłaszcza w terenach zlokalizowanych bardziej peryferyjnie i cieszy się ogromnym zainteresowaniem w lokalnych społecznościach, tym bardziej gdy świadczona jest nieodpłatnie.

Szczegółowe informacje o projekcie można znaleźć w zakładce:
https://ftrodzinie.pl/projekt-rodzina-przede-wszystkim/

W razie pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego z biurem Fundacji:
tel. 512 180 000

Na skróty
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram