Ul. Siostry Faustyny 70, 30 – 608 Kraków

Warsztaty grupowe z fizjoterapeutką – “Potęga oddechu w walce ze stresem dnia codziennego. Stres a płodność”

Zapraszamy młode pary, które są na etapie planowania rodziny lub już powiększyły swoje grono o nowego członka, na wyjątkowy warsztat dedykowany zdrowiu fizycznemu i psychicznemu. To pierwszy warsztat, który odbędzie się w ramach weekendowych spotkań prowadzonych przez doświadczoną fizjoterapeutkę uroginekologiczną w przyjaznych progach Fundacji Towarzyszenia Rodzinie.

Celem warsztatu jest przedstawienie mocy, jaką niesie ze sobą świadome oddychanie oraz jego wpływ na redukcję stresu codziennego życia. Przedstawione zostaną techniki oddechowe, które można łatwo zastosować w biurze czy w innych miejscach pracy, aby obniżyć poziom stresu i poprawić koncentrację. Zrozumienie, jak zarządzać stresem poprzez świadome oddychanie, może znacząco przyczynić się do zwiększenia efektywności zawodowej oraz budowania zdrowszych relacji w domu.

Podczas dwugodzinnych zajęć połączymy wiedzę teoretyczną z praktyką. Przejdziemy przez podstawy anatomii oddechowej, skupiając się na roli przepony – kluczowego mięśnia oddechowego, którego prawidłowe funkcjonowanie ma istotny wpływ na nasze samopoczucie, zarówno fizyczne, jak i psychiczne. Uczestnicy będą mieli okazję doświadczyć, jak techniki oddechowe mogą wpłynąć na redukcję poziomu stresu, poprawę relacji intymnych i ogólnej jakości życia. Chcemy pokazać, że świadoma troska o siebie jest wyrazem siły, a umiejętność zarządzania stresem – kluczową kompetencją w dzisiejszych czasach.

Zapraszamy do udziału, jeśli:

  •  Jesteście młodą parą na etapie planowania rodziny lub już wychowujecie dzieci.
  •  Chcecie nauczyć się, jak radzić sobie ze stresem przy użyciu naturalnych metod.
  •  Interesuje Was wpływ zdrowia psychicznego na płodność i ogólne samopoczucie.
  •  Szykujecie się do porodu i chcecie poznać sposób na łagodzenie bólu porodowego
  •  Poszukujecie sposobów na głębsze połączenie ze swoim partnerem/partnerką poprzez wspólne praktyki zdrowotne.

Dołączcie do nas i odkryjcie, jak świadome oddychanie może zmienić Wasze życie na lepsze, przynosząc spokój, zdrowie i harmonię do Waszej codzienności oraz relacji rodzinnych. Spotkanie będzie nie tylko okazją do zdobycia cennej wiedzy, ale również czasem na budowanie wspólnoty z innymi parami, które dzielą podobne doświadczenia i cele.

Termin:
13. 04.2024 r., godz. 10.00 – 12.00

Miejsce:
Siedziba Fundacji Towarzyszenia Rodzinie im. prof. Stanisława Grygiel
ul. S. Faustyny 70, Kraków

Cena:
90 zł od osoby  przy zapisie indywidualnym
79 zł od osoby przy zapisie pary (razem 158 zł od pary)

Zarezerwujcie swoje miejsce już dziś i zacznijcie podróż ku zdrowszemu i bardziej świadomemu życiu!

Na skróty
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram