Ul. Siostry Faustyny 70, 30 – 608 Kraków

Warsztaty “Mama córce, kobieta kobietce”

 

Drogie Mamy, serdecznie zapraszamy Was na warsztaty “Mama córce, kobieta kobietce”.
Warsztaty mają na celu wsparcie mamy 10-12 letniej dziewczynki, aby miała śmiałość w podjęciu rozmowy ze swoją córką wchodzącą w okres dorastania o tym, jak będzie zmieniało się jej ciało, o pojawieniu się pierwszej miesiączki, higienie, pięknie funkcjonowania kobiecego cyklu, dojrzewaniu i płodności

Mamy dowiedzą się w jaki sposób stworzyć przestrzeń do rozmów z córką na tematy związane z płciowością
i dojrzewaniem. Mamy pewność, że to mama jest najbardziej odpowiednią osobą, aby odpowiedzieć na pytania dziewczynki która już za chwilę będzie dojrzewać. Bezpieczna atmosfera, klimat zaufania i bliska relacja z mamą to najlepszy punkt wyjścia.
Takie rozmowy mogą być fascynującą przygodą zarówno dla mamy, jak i jej nastoletniej córki. Metodyka pracy i atrakcyjne materiały edukacyjne pomogą mamie zachwycić córkę pięknem jej własnej kobiecości, płodności i początkiem ludzkiego życia.
Dzięki doświadczeniu szczerych rozmów mamy z córką, nastolatka z większą radością i pewnością będzie mogła wejść w dorosłe życie młodej kobiety, a w przyszłości mamy.

Projekt realizowany w ramach programu INER https://mamacorce.iner.pl/

Miejsce:
siedziba Fundacji Towarzyszenia Rodzinie: ul. Siostry Faustyny 70, Kraków 30-608

Proponujemy dwa terminy warsztatów:

edycja 1 – dwa spotkania: 23 stycznia i 5 marca
w godz. 17.00-20.00

edycja 2 – jedno spotkanie: 28 lutego
w godz. 9.00-14.00

Zapisy: https://szkolenia.ftrodzinie.pl/

Serdecznie zapraszamy!

Na skróty
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram