Ul. Siostry Faustyny 70, 30 – 608 Kraków

Rodzina daje siłę,
my dajemy siłę rodzinie

Prezes zarządu
KS. DR Paweł Gałuszka

Jest absolwentem Papieskiego Instytutu Jana Pawła II dla Studiów nad Małżeństwem i Rodziną przy Uniwersytecie Laterańskim w Rzymie. Nominowany do nagrody „TOTUS TUUS 2018” za osiągnięcia w dziedzinie „Propagowanie Nauczania Świętego Jana Pawła II”. Będąc kapłanem Archidiecezji Krakowskiej od 2017 pracuje jako Dyrektor Wydziału Duszpasterstwa Rodzin Kurii Metropolitalnej w Krakowie. Jest również pracownikiem Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie. W swojej pracy badawczej bazuje na personalistycznym ujęciu kard. Karola Wojtyły / Jana Pawła II. Jest członkiem Stowarzyszenia Teologów Moralistów w Polsce oraz z nadania Prezesa Rady Ministrów członkiem Międzynarodowej Rady Oświęcimskiej. Interesuje się sprawami małżeństwa i rodziny, na które spogląda z perspektywy duszpasterskiej, naukowej oraz ludzkiej. Z wielką uwagą słucha ludzi, których spotyka. Uważa, że najważniejszą wartością jaką może dać dzisiaj drugiemu człowiekowi to jego czas, pozyskane kompetencje oraz gotowość towarzyszenia.

WICEPREZES ZARZĄDU
MGR ELŻBIETA WRONKA

Elżbieta Wronka, absolwentka Uniwersytetu Śląskiego. Jest historykiem, tłumaczem, wieloletnim wychowawcą i nauczycielem młodzieży. Przez wiele lat była nauczycielem i lektorką języka angielskiego. Autorka artykułów z zakresu historii politycznej Stanów Zjednoczonych i opracowań z obszaru historii lokalnej.

Zarząd 2019-2022

ks. dr Paweł Gałuszka - Prezes Zarządu

dr Urszula Miernik - Wiceprezes Zarządu

ks. mgr Wojciech Warzecha - Członek Zarządu
Na skróty
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram